To nie tylko jedzenie

Od jakiegoś czasu mam zmniejszone zainteresowanie wydaję na jedzenie. Nie mówię, jak źle są składniki chemiczne, ani jak przydatne są naturalne. To nie znaczy, że będę przestać to robić. To nie znaczy, że uważam za szkodliwy - pomocne ani korzystne - szkodliwe, to nie znaczy, że nie żałował tych i podkreślają innych. Sam żywność nie jest jedynym czynnikiem dla ludzkiego zdrowia. Jeśli dana osoba chce się kształcić - znajdzie sposób, by uświadomić sobie, co jest korzystne, a co jest szkodliwe. A co ten temat?

Poza niemowlęta i małe dzieci, które są zmuszane do jedzenia, co przyznawane są dla osób w wieku świadomym, jedzenie nie wchodzi w ich ustach sam, ani siłą. Każdy wybiera co jeść. Ci, którzy są zainteresowani i zbadała dostępne informacje na temat składników sprawia świadomego wyboru. Nie ma sensu, aby wyjaśnić, co jest korzystne, a co jest szkodliwe dla ludzi, którzy nie myślą i nie obchodzi bardzo co włożyli w usta. Będą wymyślać wymówki - jestem pod wpływem stresu, pracuję, mam chorobę, mam egzaminy, mój partner jest winny, państwo jest winne i tak dalej. Aby wyjaśnić, co z tymi ludźmi, to jest jak wiatraki walki. Każdy ma prawo do własnej prawdy. Każdy otrzyma konsekwencje swoich własnych wyborów w życiu. Kiedy uczeń jest gotowy, nauczyciel przyjdzie. Kiedy człowiek jest skłonny do zmiany, spotka się odpowiednich ludzi, by go oświecić.

zdrowia fizycznego wpływem energii fizycznej prezentuje się w postaci pokarmu, ale nie jest to jedyny czynnik. Innym istotnym czynnikiem dla zdrowia fizycznego i psychicznego jest stan emocjonalny wewnętrzna. Dla mnie osobiście jest to jeden z powodów, dlaczego ktoś, kto je niezdrowo, żyją dłużej niż kogoś, kto zjada zdrowe.

W historii ludzkości nie były i nie są czasy, jak w drugiej wojnie światowej, kiedy ludzie byli w stanie przeżyć w obozach w nieludzkich warunkach. Otrzymali żywności bochenek chleba i wodnistej zupy raz dziennie i zrobić ciężkiej pracy fizycznej pod stałą emocjonalnego i fizycznego stresu i molestowania. Zostali brakuje bardzo potrzebne witaminy, minerały i aminokwasy i jest ciekaw jak oni przeżyli. Wszyscy otrzymali te same porcje skromne. Nikt nie jest uprawniony do Roar - bez mięsa na talerzu. Było coś innego, co dało im chęć do życia i to była ich wewnętrzna siła.

W kulturze popularnej na zachodzie, ludzie nie mówią wiele o wewnętrznej energii człowieka, ponieważ jest niematerialne, niemierzalne, ezoteryczne i abstrakcyjne. Jednak Zachód w dużym stopniu polegają na nim. Narody Azji stworzyli kombinację technik fizycznych i psychicznych do osiągnięcia duchowego oświecenia i świadomość świata wewnętrznego. Są to medytacja, joga praktyki takie jak Tai Chi, Falun Gong i innych. Istnieją pogłoski o osoby, które częściowo lub całkowicie opuszczone przyjmowanie pokarmu i są nadal żywe i zdrowe. W zachodniej kulturze istnieją przykłady ludzi, którzy osiągnęli oświecenie bez orientalnych wpływów, ale wydaje się, że osoby takie są bardzo rzadkie. Jest to trudne dla przeciętnego człowieka do radzenia sobie z negatywnymi skutkami jego ego. Ja osobiście musiał przejść przez pewną ilość wewnętrznego cierpienia i dostał wiedzy o tym obszarze nie jedna lub dwie osoby. Nauczyłam się patrzeć na siebie z przynajmniej trochę boku bitowy, który w żaden sposób nie daje mi przewagę nad nikogo. Każdy uczy się jednocześnie żywy i kiedy człowiek staje się bardzo poważna - oznacza to oznacza, że ​​brzydka część jego ego złapał go w pułapkę.

Wewnętrzna siła i energia człowieka jest kluczem do jego interakcji ze światem materialnym. Kiedy osoba zostaje poinformowany i świadomy hi nie szuka kogoś do winy, nie jest podatny na manipulację i wpływy środowiska, a to daje mu prawo do dokonywania własnych wyborów. Im mniej narzekania, tym bardziej działania w pożądanym kierunku. Im więcej akcji, prawdopodobieństwo, że świat, w którym żyjemy, będzie lepiej.

Snapchat: tomavelev86
Instagram: tomata_
Skype: tomata_
LinkedIn https://www.linkedin.com/in/toma-velev-38180034
Facebook:
https://www.facebook.com/tomavelev
https://www.facebook.com/tomavelevblog
https://www.facebook.com/kakvoiadesh
Twitter: @tomavelev
Google+: https://plus.google.com/u/0/+TomaVelev
Rozpiętość
Dodaj komentarz