Pięć rzeczy, które się stanie, jeśli przerwać przyjmowanie cukru

Cukier w jakiejś formie znajduje się w wielu produktach spożywczych, w tym naturalne, nieprzetworzone przez człowieka. Te 5 Efekty zastosowania do żywności przetworzonej przez człowieka, ponieważ natura połączona cukru w ​​owocach i warzywach z innych substancji i składników, które minimalizują bombastycznego wpływ na organizm.

Odzyska energię.

Jak na ironię, to jest fakt. Napoje energetyczne dostarczają energii, ale także jej odebrać. Skoki cukru we krwi i spada, powodując chwile radości i wysokiej energii i chwile zmęczenia i senności, co często powoduje, żebyś więcej tego "przebudzenia" żywności. Nie przypadkiem cukru jest często porównywany z narkotykami.

Twoja waga normalizacji.

W owocach i warzywach, zawierających cukier ma wiele witamin i minerałów. A w stworzony przez człowieka są wysokie w tłuszczu i węglowodanów, a kilkanaście składników, które organizm dodatkowo będzie musiał walczyć.

Przestanie chcieć więcej cukru.

Po usunięciu skupiasz z cukru będzie stopniowo zaczynają pragnąć mniej słodyczy. Co czuję z własnego doświadczenia - po pewnym czasie, kiedy już przez okres zmniejszonego zużycia słodyczy, smakowe zmiany. Zaczniesz czuć prawdziwy smak rzeczy. Twój żołądek będzie czuć się i mówi, charakter żywności. Będziesz czuć się świetnie, kiedy jeść owoce i warzywa zawierające cukier, a poczujesz lekki dyskomfort podczas spożywania sztucznych pokarmów. Nie ma lepszego doradcy niż własnego ciała.

Przewód pokarmowy będzie działać sprawniej

Gdy dominuje żywność wziąć to taki, który jest obsługiwany szybko i łatwo przez żołądek, to trochę czuję, ale nie w tym sensie, że jest pusty, ale w tym sensie, że czujesz się zdrowy. Energia, która idzie do przetwarzania będą dostępne dla mięśni i mózgu, a więc może być bardziej skuteczne.

Twoja skóra będzie wyglądać zdrowiej

Czy zastanawiasz się, dlaczego masz problemy ze skórą i trzeba zastosować mnóstwo kremów, olejków i mikstur na to, co z kolei może mieć dodatkowy efekt uboczny. Możliwą przyczyną jest to, że można spożywać. Mam znajomych, którzy byli uzdrowieni a mianowicie poprzez zmianę diety. W przyszłości, mogę podzielić się o nich.

Źródło : http://educateinspirechange.org/health/5-things-happen-quit-sugar-life/
Rozpiętość
Dodaj komentarz