Penki dalykai, kad taip atsitiks, jei jūs nustoti vartoti cukrų

Cukrus tam tikra forma yra randamas daugelyje maisto produktų, įskaitant gamtinius, neperdirbta žmogaus. Šie 5 efektai taikomi perdirbtų maisto žmogus, nes gamta kartu su vaisių ir daržovių su kitomis medžiagomis ir ingredientų, kad sumažinti išpūstas poveikį organizmui cukraus.

Atgaus energiją.

Ironiška, tai yra faktas. Energijos gėrimai suteikia energijos, bet ir pasiimti jį. Kraujo cukraus šuoliai ir patenka, todėl akimirkas džiaugsmu ir dideliu energijos ir akimirkų nuovargis ir mieguistumas, kurios dažnai sukelia jums imtis daugiau "prabudimo" maisto. Ne atsitiktinai cukrus yra dažnai, lyginant su narkotikų.

Jūsų svoris bus normalizuoti.

Be vaisių ir daržovių, kuriuose yra cukraus turi vitaminų ir mineralų daug. Ir žmogus sukūrė, yra daug riebalų ir angliavandenių, ir keliolika ingredientų jūsų kūnas bus papildomai turi kovoti.

Sustos nori daugiau cukraus.

Kai pašalinate jūsų dėmesys iš cukraus palaipsniui pradeda trokšti mažiau saldumynų. Ką aš jaučiu iš asmeninės patirties - po kurio laiko, kai jūs išgyveno laikotarpius sumažėjusio vartojimo saldainių, skonio pokyčius. Jūs pradėsite jausti tikrąjį skonį dalykų. Jūsų skrandis bus pajusti ir jums pasakys, kad maisto pobūdį. Jūs jausitės puikiai, kai jūs valgyti vaisius ir daržoves, kurių sudėtyje yra cukraus, ir jūs pajusite nedidelį diskomfortą, kai vartoja dirbtinių maisto produktų. Nėra geresnio patarėjas nei savo kūno.

Virškinimo trakto dirbs efektyviau

Kai vyrauja maistas, kurį priimti, yra vienas, kad yra tvarkomi greitai ir lengvai jūsų skrandį, ji jausis šiek tiek, bet ne ta prasme, kad ji yra tuščia, bet ta prasme, kad jūs manote, sveikas. Energijos kad eina perdirbti bus galima raumenis ir smegenis ir todėl jums gali būti efektyvesnis.

Jūsų oda atrodys sveikiau

Ar jums įdomu, kodėl jūs turite odos problemų, ir jums reikia taikyti kremai, aliejai ir potions ant jo, o tai savo ruožtu gali turėti papildomą šalutinį poveikį daugybė. Galima priežastis yra tai, kad jums suvartoja. Turiu pažįstamų, kurie buvo išgydyti būtent keičiant mitybą. Ateityje galiu pasidalinti apie juos.

Šaltinis : http://educateinspirechange.org/health/5-things-happen-quit-sugar-life/
Dalis
Pridėti komentarą