Pět věcí, které se stane, když jste přestala užívat cukr

Cukr v nějaké formě se vyskytuje v mnoha potravinách, včetně přirozené, v nezměněném stavu jako člověk. Tyto účinky 5 se vztahují na zpracované potraviny, které člověk, protože příroda zkombinovala cukru v ovoci a zelenině s jinými látkami a přísad, které minimalizují bombastický efekt na tělo.

Bude znovu získat energii.

Ironií je, že to je fakt. Energetické nápoje poskytují energii, ale také si ji pryč. Hladina cukru v krvi skoky a pády, což okamžiky radosti a vysoké energie a okamžiky únavy a ospalosti, což často způsobí, že budete mít více "probuzení" jídlo. Nechtěně cukr je často ve srovnání s léčivem.

Vaše hmotnost se normalizovat.

V ovoce a zeleniny, které obsahují cukr, má spoustu vitamínů a minerálů. A v vytvořené člověkem jsou s vysokým obsahem tuku a sacharidů, a tucet složek, které vaše tělo bude navíc muset bojovat.

Přestane chtít více cukru.

Při odebrání vaše pozornost z cukru budou postupně začnou toužit méně sladkosti. To, co jsem pocit, z vlastní zkušenosti - po chvíli, když jste prošli obdobím snížené spotřebě sladkostí, chuťové pohárky změnu. Začnete cítit skutečnou chuť věcí. Váš žaludek se bude cítit a řekne vám povahu potravin. Budete se cítit skvěle, když budete jíst ovoce a zeleninu, které obsahují cukr, a při konzumaci umělých potravin se budete cítit mírné nepohodlí. Není lepší poradce než svém vlastním těle.

Trávicí trakt bude pracovat efektivněji

Při převažujícím potraviny, které učinit, je ten, který je řešen rychle a snadno od žaludku, bude mírně pocit, ale ne ve smyslu, že je prázdná, ale v tom smyslu, že se cítíte zdravý. Energie, která platí i pro zpracování budou k dispozici pro svaly a mozek, a tak může být účinnější.

Vaše pleť bude vypadat zdravěji

Zajímá vás, proč máte kožní problémy a je třeba aplikovat nesčetné množství krémů, olejů a lektvary na to, což může mít další vedlejší účinek. Možná důvodem je, že budete konzumovat. Mám známé, kteří se uzdravili a to změnou stravy. V budoucnu, mohu podělit o nich.

Zdroj : http://educateinspirechange.org/health/5-things-happen-quit-sugar-life/
Podíl
Přidat komentář