Päť vecí, ktoré sa stane, keď ste prestali užívať cukor

Cukor v nejakej forme sa vyskytuje v mnohých potravinách, vrátane prirodzené, v pôvodnom stave ako človek. Tieto účinky 5 sa vzťahujú na spracované potraviny, ktoré človek, pretože príroda skombinovala cukru v ovocí a zelenine s inými látkami a prísad, ktoré minimalizujú bombastické efekt na telo.

Bude znovu získať energiu.

Iróniou je, že to je fakt. Energetické nápoje poskytujú energiu, ale tiež si ju preč. Hladina cukru v krvi skoky a pády, čo okamihy radosti a vysokej energie a okamihy únavy a ospalosti, čo často spôsobí, že budete mať viac "prebudenie" jedlo. Nechtiac cukor je často v porovnaní s liečivom.

Vaša hmotnosť sa normalizovať.

V ovocia a zeleniny, ktoré obsahujú cukor, má veľa vitamínov a minerálov. A v vytvorené človekom sú s vysokým obsahom tuku a sacharidov, a tucet zložiek, ktoré vaše telo bude navyše musieť bojovať.

Prestane chcieť viac cukru.

Pri odobratí vaša pozornosť z cukru budú postupne začnú túžiť menej sladkosti. To, čo som pocit, z vlastnej skúsenosti - po chvíli, keď ste prešli obdobím zníženej spotrebe sladkostí, chuťové poháriky zmenu. Začnete cítiť skutočnú chuť vecí. Váš žalúdok sa bude cítiť a povie vám povahu potravín. Budete sa cítiť skvele, keď budete jesť ovocie a zeleninu, ktoré obsahujú cukor, a pri konzumácii umelých potravín sa budete cítiť mierne nepohodlie. Nie je lepší poradcu než svojom vlastnom tele.

Tráviaci trakt bude pracovať efektívnejšie

Pri prevažujúcim potraviny, ktoré urobiť, je ten, ktorý je riešený rýchlo a ľahko od žalúdka, bude mierne pocit, ale nie v zmysle, že je prázdna, ale v tom zmysle, že sa cítite zdravý. Energie, ktorá platí aj pre spracovanie budú k dispozícii pre svaly a mozog, a tak môže byť účinnejšia.

Vaša pleť bude vyzerať zdravšie

Zaujíma vás, prečo máte kožné problémy a je potrebné aplikovať nespočetné množstvo krémov, olejov a elixíry na to, čo môže mať ďalšie vedľajší účinok. Možno dôvodom je, že budete konzumovať. Mám známych, ktorí sa uzdravili a to zmenou stravy. V budúcnosti, môžem podeliť o nich.

Zdroj : http://educateinspirechange.org/health/5-things-happen-quit-sugar-life/
Nátierka
Pridať komentár