Ji yra ne tik valgymo

Kurį laiką aš sumažino dėmesį aš išleisti maistui. Aš nekalbu, kaip blogai yra cheminės medžiagos, nei kaip naudinga yra natūralus. Tai nereiškia, kad aš nustoti daryti tai. Tai nereiškia, kad manau, kad kenkia - naudinga, nei naudinga - kenksminga, tai nereiškia, kad aš ne šykštauti tie ir pabrėžti kitus. Pati maistas yra ne tik veiksnys žmonių sveikatai. Jei asmuo nori šviesti - jis ras būdą, kaip suprasti, ką yra naudingas, o kas žalinga. Ir ką tai apie tai?

Be kūdikiai ir maži vaikai, kurie priversti valgyti tai, ką jie yra skirti, žmonėms sąmoningai amžiaus, maisto neateina į savo burnas vieni, nei jėga. Kiekvienas pasirenka, ką valgyti. Tie, kurie domisi, ir išnagrinėjo turimą informaciją apie sudedamąsias dalis daro sąmoningą pasirinkimą. Tai nenaudinga Paaiškinti, ką naudinga, o kas žalinga žmonėms, kurie nemanau, kad ir negalvoja labai daug, ką jie įdėti į burną. Jie sugalvoti pasiteisinimą - aš streso, aš dirbu, turiu ligą, turiu egzaminus, mano partneris yra kaltas, kad valstybė yra kaltas ir pan. Paaiškinti šių žmonių kas, tai tarsi kovos su vėjo malūnais. Kiekvienas žmogus turi teisę į savo tiesą. Kiekvienas gaus jų pačių pasirinkimų gyvenime pasekmes. Kai mokinys pasiruošęs, mokytojas ateis. Kai asmuo yra pasirengęs pakeisti, jis bus patenkinti teisingus žmones jį apšviesti.

Fizinė sveikata įtakoja fizinės energijos, kad vienas mano forma maisto, bet tai nėra vienintelis veiksnys. Kitas labai svarbus veiksnys fizinei sveikatai yra protinis ir emocinis vidinė būsena. Man asmeniškai tai viena iš priežasčių, kodėl žmogus, kuris valgo nesveikai, gyvena ilgiau negu tas, kuris valgo sveikas.

Žmonijos istorijoje būta ir yra laikas, kaip Antrojo pasaulinio karo, kai žmonės galėjo išgyventi lageriuose nežmoniškomis sąlygomis. Jie gavo maisto kepalą duonos ir vandeningas sriuba vieną kartą per dieną ir padarė sunkų fizinį darbą nuolat emocinio ir fizinio streso ir priekabiavimo. Jie buvo trūksta labai reikalingą vitaminų, mineralų ir amino rūgščių ir yra įdomu, kaip jie išgyveno. Visi gavo tuos pačius menkas porcijas. Niekas teisę riaumoti - ne mėsą ant lėkštės. Nebuvo kažkas, kad davė jiems norą gyventi, ir tai buvo jų vidinė jėga.

Populiariojoje kultūroje vakaruose, žmonės ne kalbėti daug apie vidaus energijos žmogus, nes jis yra nematerialus, neišmatuojama, ezoterinių ir abstraktus. Tačiau Rytų stipriai remtis. Azijos tautos sukūrė fizinės ir psichinės metodų derinys pasiekti dvasinį nušvitimą ir sąmoningumą vidinio pasaulio. Tai yra meditacija, jogos praktika, kaip antai Chi, Falun Gong ir kt. Yra gandų apie asmenis, kurie iš dalies arba visiškai apleistų maistą ir vis dar yra gyvas ir sveikas. Vakarų kultūroje yra pavyzdžių, kai žmonės, kurie pasiekė nušvitimą be Rytų įtakų, bet atrodo, kad tokie asmenys yra labai reti. Sunku vidutinis žmogus susidoroti su neigiamu poveikiu jo ego. Aš asmeniškai turėjo eiti per tam tikrą vidaus kančios ir gavo žinių apie šio ne vieną ar du žmones srityje. Aš išmokau žiūrėti į save iš bent šiek tiek bitų pusėje, kuri jokiu būdu man suteikia pranašumą visiems. Visi mokosi, o gyvas ir tada, kai asmuo gauna labai rimta - tai reiškia, reiškia, kad negraži dalis jo ego pagavo jį į spąstus.

Vidinė jėga ir energija asmens yra raktas į jo sąveiką su medžiaga visame pasaulyje. Kai asmuo yra informuotas ir žino Hi yra ne ieško kažkas kaltas, nei yra jautrūs manipuliavimo ir įtakos aplinkai ir tai suteikia jam teisę priimti savo sprendimus. Kuo mažiau inkštimas, tuo daugiau veiksmų norima kryptimi. Kuo daugiau veiksmų, tikimybė, kad pasaulis, kuriame mes gyvename, taps geresnis.

Snapchat: tomavelev86
Instagram: tomata_
Skype: tomata_
LinkedIn https://www.linkedin.com/in/toma-velev-38180034
Facebook:
https://www.facebook.com/tomavelev
https://www.facebook.com/tomavelevblog
https://www.facebook.com/kakvoiadesh
Twitter: @tomavelev
Google+: https://plus.google.com/u/0/+TomaVelev
Dalis
Pridėti komentarą