Je to nielen jesť

Už nejaký čas som znížil pozornosť trávim na potraviny. Nehovorím ako zlé sú chemické prísady ani ako užitočné sú prirodzené. To neznamená, že budem prestať robiť to. To neznamená, že považujem za škodlivé - užitočné, ani priaznivý - škodlivý, to neznamená, že nemám stint ty a zdôrazňujú ostatné. Jediným faktorom pre ľudské zdravie jedlo samo o sebe nie je. Ak sa človek chce vzdelávať - ​​bude nájsť spôsob, ako realizovať čo je prospešné a čo je škodlivé. A čo to o tom?

Odhliadneme-batoliat a malých detí, ktorí sú nútení jesť to, čo oni sú daná pre ľudí vo veku vedomej, jedlo nepríde do úst sám, ani silou. Každý, kto sa rozhodne, čo k jedlu. Tí, ktorí majú záujem a preskúmala dostupné informácie o zložkách robí vedomú voľbu. Je zbytočné vysvetľovať, čo je prospešné a čo je škodlivé pre ľudí, ktorí nemyslia a nestarajú moc čo dať do úst. Budú vymyslieť nejakú výhovorku - Som pod tlakom, ja pracujem, mám choroba, mám skúšky, môj partner je vinný, stáť je na vine, a tak ďalej. Vysvetľovať týmto ľuďom čokoľvek, je to ako bojovať proti veterným mlynom. Každý má právo na svoj vlastný pravde. Každý dostane dôsledky svojich vlastných možností v živote. Keď je žiak pripravený, učiteľ príde. Keď človek je ochotný k zmene, bude spĺňať tých správnych ľudí, aby ho osvietiť.

Fyzické zdravie je ovplyvnená fyzickej energie, ktorá sa vezme vo forme potravín, ale nie je to jediný faktor. Ďalším kľúčovým faktorom pre fyzické zdravie je duševný a emocionálny vnútorný stav. Pre mňa osobne to je jedným z dôvodov, prečo niekto, kto jej nezdravo, žijú dlhšie ako niekto, kto jej zdravo.

V ľudskej histórii tam boli a tam sú časy, ako v druhej svetovej vojne, kedy ľudia boli schopní prežiť v kempoch v neľudských podmienkach. Oni prijali potravín bochník chleba a vodnatá polievka raz denne a robili ťažkú ​​fyzickú prácu pod neustálym emocionálne a fyzickej záťaži a obťažovania. Boli chýba toľko potrebné vitamíny, minerály a aminokyseliny a je prekvapujúce, ako oni prežili. Všetky prijaté rovnaké skromné ​​porcie. Nikto nie je oprávnený rev - žiadne mäso na tanieri. Tam bolo niečo iné, ktorý im dal túžbu žiť a toto bola ich vnútornú silu.

V populárnej kultúre na západe, ľudia nehovoria moc o vnútornej energie človeka, pretože je nehmotné, nesmierny, ezoterický a abstraktné. Avšak, na východe do značnej miery závisí na tom. Ázijské národy vytvorili kombináciu fyzických a mentálnych techník dosiahnuť duchovného osvietenia a povedomie o vnútornom svete. Sú to meditácia, jóga praktiky, ako je Tai Chi, Falun Gong a ďalšie. Existujú zvesti o jednotlivcoch, ktorí čiastočne alebo úplne opustené príjem potravy a stále sú živí a zdraví. V západnej kultúre existujú príklady ľudí, ktorí dosiahli osvietenie bez orientálne vplyvy, ale zdá sa, že tieto osoby sú veľmi zriedkavé. To je ťažké pre priemerného človeka vyrovnať sa s negatívnym dopadom svojho ega. Ja osobne som musel prejsť určitým množstvom vnútorného utrpenia a získal vedomosti o tejto oblasti nie je jeden alebo dvaja ľudia. Naučil som sa pozerať na seba aspoň z trochou strane, ktorá v žiadnom prípade mi dáva výhodu nad kýmkoľvek. Všetci sa učia zaživa a keď sa človek dostane veľmi vážne - to znamená, znamená to, že škaredý časť jeho ego ho chytil do pasce.

Vnútornú silu a energiu osoby je kľúčom k jeho interakciu s hmotným svetom. Keď je človek informovaný a vedomý hi nie je hľadá niekoho obviňovať, ani je náchylný na manipuláciu a vplyvu na životné prostredie a že mu dáva silu, aby svoje vlastné voľby. Čím menej kňučanie, tým väčšia je akcia v požadovanom smere. Čím viac akcie, pravdepodobnosť, že svet, v ktorom žijeme, sa stane lepšie.

Snapchat: tomavelev86
Instagram: tomata_
Skype: tomata_
LinkedIn https://www.linkedin.com/in/toma-velev-38180034
Facebook:
https://www.facebook.com/tomavelev
https://www.facebook.com/tomavelevblog
https://www.facebook.com/kakvoiadesh
Twitter: @tomavelev
Google+: https://plus.google.com/u/0/+TomaVelev
Nátierka
Pridať komentár