Je to nejen jíst

Již nějakou dobu jsem snížil pozornost trávím na potraviny. Nemluvím jak špatné jsou chemické přísady ani jak užitečné jsou přirozené. To neznamená, že budu přestat dělat to. To neznamená, že považuji za škodlivé - užitečné, ani příznivý - škodlivý, to neznamená, že nemám stint ty a zdůrazňují ostatní. Jediným faktorem pro lidské zdraví jídlo samo o sobě není. Pokud se člověk chce vzdělávat - bude najít způsob, jak realizovat co je prospěšné a co je škodlivé. A co to o tom?

Odhlédneme-nemluvňat a malých dětí, kteří jsou nuceni jíst to, co oni jsou dána pro lidi ve věku vědomé, jídlo nepřijde do úst sám, ani silou. Každý, kdo se rozhodne, co k jídlu. Ti, kteří mají zájem a přezkoumala dostupné informace o složkách dělá vědomou volbu. Je zbytečné vysvětlovat, co je prospěšné a co je škodlivé pro lidi, kteří nemyslí a nestarají moc co dát do úst. Budou vymyslet nějakou výmluvu - Jsem pod tlakem, já pracuji, mám nemoc, mám zkoušky, můj partner je vinen, stát je na vině, a tak dále. Vysvětlovat těmto lidem cokoliv, je to jako bojovat proti větrným mlýnům. Každý má právo na svůj vlastní pravdě. Každý obdrží důsledky svých vlastních možností v životě. Když je žák připraven, učitel přijde. Když člověk je ochoten ke změně, bude splňovat ty správné lidi, aby ho osvítit.

Fyzické zdraví je ovlivněna fyzické energie, která se vezme ve formě potravin, ale není to jediný faktor. Dalším klíčovým faktorem pro fyzické zdraví je duševní a emocionální vnitřní stav. Pro mě osobně to je jedním z důvodů, proč někdo, kdo jí nezdravě, žijí déle než někdo, kdo jí zdravě.

V lidské historii tam byli a tam jsou časy, jako ve druhé světové válce, kdy lidé byli schopni přežít v kempech v nelidských podmínkách. Oni přijali potravin bochník chleba a vodnatá polévka jednou denně a dělali těžkou fyzickou práci pod neustálým emocionální a fyzické zátěži a obtěžování. Byli chybí tolik potřebné vitamíny, minerály a aminokyseliny a je s podivem, jak oni přežili. Všechny přijaté stejné skromné ​​porce. Nikdo není oprávněn řev - žádné maso na talíři. Tam bylo něco jiného, ​​který jim dal touhu žít a toto byla jejich vnitřní sílu.

V populární kultuře na západě, lidé nemluví moc o vnitřní energie člověka, protože je nehmotná, nezměrný, esoterický a abstraktní. Nicméně, na východě do značné míry závisí na tom. Asijské národy vytvořili kombinaci fyzických a mentálních technik dosáhnout duchovního osvícení a povědomí o vnitřním světě. Jsou to meditace, jóga praktiky, jako je Tai Chi, Falun Gong a další. Existují zvěsti o jednotlivcích, kteří částečně nebo úplně opuštěné příjem potravy a stále jsou živi a zdrávi. V západní kultuře existují příklady lidí, kteří dosáhli osvícení bez orientální vlivy, ale zdá se, že tyto osoby jsou velmi vzácné. To je obtížné pro průměrného člověka vyrovnat se s negativním dopadem svého ega. Já osobně jsem musel projít určitým množstvím vnitřního utrpení a získal znalosti o této oblasti není jeden nebo dva lidé. Naučil jsem se dívat na sebe alespoň z trochou straně, která v žádném případě mi dává výhodu nad kýmkoliv. Všichni se učí zaživa a když se člověk dostane velmi vážné - to znamená, znamená to, že ošklivý část jeho ego ho chytil do pasti.

Vnitřní sílu a energii osoby je klíčem k jeho interakci s hmotným světem. Když je člověk informovaný a vědom hi není hledá někoho obviňovat, ani je náchylný k manipulaci a vlivu na životní prostředí a že mu dává sílu, aby své vlastní volby. Čím méně kňučení, tím větší je akce v požadovaném směru. Čím více akce, pravděpodobnost, že svět, ve kterém žijeme, se stane lépe.

Snapchat: tomavelev86
Instagram: tomata_
Skype: tomata_
LinkedIn https://www.linkedin.com/in/toma-velev-38180034
Facebook:
https://www.facebook.com/tomavelev
https://www.facebook.com/tomavelevblog
https://www.facebook.com/kakvoiadesh
Twitter: @tomavelev
Google+: https://plus.google.com/u/0/+TomaVelev
Podíl
Přidat komentář