חמישה דברים שיקרו אם יפסיקו לקחת סוכר

סוכר בצורה כלשהי נמצא במזונות רבים, כוללים טבעי, לא מעובדים על ידי אדם. 5 השפעות אלה חלות על מזון מעובד על ידי אדם, כי הטבע בשילוב הסוכר בפירות וירקות עם חומרים אחרים ומרכיבים שלמזער את ההשפעה על הגוף בומבסטי.

האם להחזיר את האנרגיה.

באופן אירוני, זה עובדה. משקאות אנרגיה לספק אנרגיה, אלא גם לקחת את זה משם. סוכר בדם קופץ ונופל, גרימת רגעים של עליצות ואנרגיה גבוהה ורגעים של עייפות וישנונית, אשר לעתים קרובות גורמת לך לקחת יותר של המזון "התעוררות". לא בטעות סוכר לעומת לעתים קרובות עם התרופה.

המשקל שלך לנרמל.

בפרות וירקות המכילים סוכר יש הרבה ויטמינים ומינרלים. ובנוצר על ידי אדם עשיר בשומן ופחמימות, ועשרות מרכיבים שהגוף שלך יהיה גם צריך להילחם.

אפסיק רוצה יותר סוכר.

כאשר אתה מסיר את המיקוד שלך מהסוכר יתחיל בהדרגה לרצון פחות ממתקים. מה שאני מרגיש מניסיון אישי - לאחר זמן, כאשר יש לך עבר תקופות של הצריכה מופחתת של ממתקים, לטעום שינוי ניצנים. אתה מתחיל להרגיש את הטעם האמיתי של דברים. הבטן שלך מרגישה ואומרת לך את האופי של המזון. אתה מרגיש נהדר כאשר אתם אוכלים פירות וירקות המכילים סוכר, ואתה מרגיש אי נוחות קלה כאשר צריכת מזונות מלאכותיים. יש יועץ אינו טוב יותר מהגוף שלך.

מערכת עיכול תעבוד בצורה יעילה יותר

כאשר מזון העיקרי שאתה לוקח הוא אחד כי הוא טיפל במהירות ובקלות על ידי הבטן שלך, זה מרגיש מעט, אבל לא במובן שהוא ריק, אבל במובן זה שאתה מרגיש בריא. האנרגיה שהולכת לעיבוד תהיה זמינה לשרירים ולמוח ולכן ייתכן שיהיה יעיל יותר.

העור שלך ייראה בריא יותר

האם אתה תוהה למה יש לך בעיות עור ואתה צריך להחיל מספר עצום של קרמים, שמנים ושיקויים על זה, אשר בתורו יכול להיות תופעת לוואי נוסף. הסיבה אפשרית היא שאתם צורכים. יש לי מכרים שנרפאו כלומר על ידי שינוי התזונה. בעתיד, אני יכול לחלוק עליהם.

מָקוֹר : http://educateinspirechange.org/health/5-things-happen-quit-sugar-life/
מניות
הוסף תגובה