הסוד לבריאות טובה

הסוד לבריאות טובה לא יעלה לך הרבה כסף, ובוודאי לא אני אמכור אותו. זה פשוט יחסית סביר, אבל הוא מחוץ לאזור הנוחות. זה מניע.

אם אתם צופים בטלוויזיה, ראית שלכל דבר יש גלולה. רק כי הגלולות הן חרב פיפיות. הפעם האחרונה Go הבא שלי לרופא בגלל בעיות במערכת שריר-שלד, שמעתי את השאלה - איך הוא הבטן? האדם אינו חושב בטן חושנית אלא אם בעיות קשות מתעוררות בו. בהתאם לכך, רוב הזמן דורך עם כל זבל למלא את צמאוננו לטעם. על ידי חולה להיות דריכה נוספת ותרופות. אני ממליץ אסתטי שימוש במשאבים טבעיים.

אכילה לך לימונים כחלק מארוחה או במיץ, ג'ינג'ר, שום? יש טעם חמוץ ולכן יש להימנע, למעט ... למעט כאשר אחד חולה. אני יכול לחשוב על לפחות לפחות 5 מקרים בעבר הלא רחוק שלי, קרובים ומכרים אשר החלו לאכול לימונים במהלך קדחת. למה לא לקחת את זה מנה טובה של ויטמין C, בזמן שאנחנו בריאים?

הידעת כי הסרטן ניתן לריפוי כאשר הוא מתגלה בשלב מוקדם. כשאתה להתפתח ולהתפשט בכל הגוף, אפילו את הטוב ביותר רופאים, קוסמים מגידי עתידות לא יכול לעזור. כדי לפתח את המחלה הזאת צריכה הרבה זמן ללכת בדרך הלא הנכונה - במחשבה, דיאטה, אורח חיים. אם אתה רוצה ללכת פעם בשנה לרופא לפקח הבריאות שלך, אתה יכול לתפוס מחלות רבות - לא רק סרטן - בשלב מוקדם. איפה גילוי של זמן המחלה תוכל לשנות הכיוון שלך להמריא מן הנתיב שמוביל בסופו של דבר לא טבעי המוקדם.

האם אתה הולך לבדוק את השיניים? בבולגריה, שהמדינה לקחה שתי חותמות בשנה. מה כל כך מפחד רופא השיניים? אם הכל טוב, אתה תעבור את הבדיקה ולא חווה כאב. אם יש לך בעיה - אתה תסבול קצת, אבל אתה תצא עם שיניים בריאות יבוא חופשי. אפשרות נוספת היא להיות בשקט ללכת לרופא השיניים ככל פגוע. אז סביר יותר הבעיה הפכה גדולה ולא יכולה אפילו להציל את השן. אז זה יכאב לך והוא צפוי לעלות לך יותר כסף מאשר המחיר של חותם.

כדי לקבל כל סוג של לבן לגמרי או שחור לגמרי - הוא כמו החדרת מסגרות, הוסיף גבולות. אז יהיה להחמיץ את ההזדמנות לנצל את כל מה שרק יש לך גישה.

מניות
הוסף תגובה