הוא לא לאכול רק

במשך זמן מה שאני צמצמתי את תשומת הלב שאני מוציא על מזון. אני לא מדבר כמה רע הם המרכיבים הכימיים ולא כמה שימושי הם טבעיים. זה לא אומר שאני אפסיק לעשות את זה. אין זה אומר כי אני מחשיב את מזיקים - מועיל ולא מועיל - מזיק, זה לא אומר שאני לא לקמץ אלה ולהדגיש אחרים. האוכל עצמו הוא לא הגורם היחיד לבריאות האדם. אם אדם רוצה לחנך - הוא ימצא דרך לממש מה טוב ומה מזיק. ומה זה על זה?

מלבד תינוקות וילדים צעירים שנאלצים לאכול מה שהם ניתנים עבור אנשים בהכרה גיל, האוכל לא בא אל פיהם לבד, ולא בכוח. כל אחד בוחר מה לאכול. אלה מעוניינים ובחנו את המידע הנגיש מרכיבים עושים בחירה מודעת. אין טעם להסביר מה טוב ומה הוא מזיק לבני אדם שאינו חושב ולא אכפת מאוד מה שהם מכניסים לפה שלהם. הם ימציאו תירוץ - אני תחת לחץ, אני עובד, יש לי מחלה, יש לי בחינות, השותף שלי הוא אשם, המדינה היא אשמה וכן הלאה. כדי להסביר לאנשים אלה מה, זה כמו טחנות רוח לחימה. כל אדם זכאי האמת שלהם. כל אחד יקבל את התוצאות של הבחירות שלהם בחיים. כשהתלמיד מוכן, המורה יגיע. כשאדם מוכן לשנות, יפגוש את האנשים הנכונים כדי להאיר את עיניו.

בריאות גופנית מושפעת האנרגיה הפיסית אחד לוקח בצורה של מזון, אבל זה לא הגורם היחיד. גורם נוסף חשוב לבריאות גופנית הוא מצב פנימי נפשי ורגשי. לי באופן אישי זה חלק מהסיבה מדוע מישהו שיאכל לא בריא, לחיות זמן רב יותר מאשר מישהו שיאכל בריא.

בהיסטוריה האנושית היו ויש פעמים כמו במלחמת העולם השנייה, כאשר אנשים היו מסוגלים לשרוד במחנות בתנאים לא אנושיים. הם קבלו כיכר מזון מרק לחם ומימיות פעם ביום עשו עבודה פיזית קשה תחת לחץ וטרדה רגשיים ופיזי מתמיד. הם היו חסרים ויטמינים, מינרלים הנצרכים וחומצות אמינו מעניין איך הם שרדו. כולם קיבלו את אותה מנות זעומות. אף אחד לא זכאי לשאוג - לא בשר על הצלחת. היה משהו אחר כי נתן להם רצון לחיות וזה היה הכוח הפנימי שלהם.

בתרבות הפופולרית במערב, העם לא מדבר הרבה על האנרגיה הפנימית של אדם כי זה בלתי מוחשי, ללא גבול, אזוטרי ומופשט. עם זאת, במזרח להסתמך בכבדות על זה. מדינות אסיה יצרו שילוב של טכניקות גופניות ונפשיות להגיע להארה רוחנית ומודעות של עולמו הפנימי. אלה הם מדיטציה, יוגה נהגים כגון טאי צ'י, פאלון גונג ואחרים. ישנן שמועות על אנשים נטשו באופן חלקי או מוחלט צריכת מזון ועודם חיים ובריאים. בתרבות המערבית יש דוגמאות של אנשים שהשיגו הארה בניטרול השפעות מזרחיות, אך נראה כי אנשים כאלה הם נדירים מאוד. קשה עבור האדם הממוצע להתמודד עם ההשפעה השלילית של האגו שלו. אני אישית היה צריך לעבור כמות מסוימת של סבל הפנימי וקבלתי ידע של אזור זה של לא אדם אחד או שתיים. למדתי להסתכל על עצמי לפחות צד קצת אשר בשום אופן נותן לי יתרון על פני מישהו. כולם לומדים בעודו בחיים וכאשר אדם מקבל רציני מאוד - זה אומר כלומר החלק המכוער של האגו שלו תפס אותו במלכודת.

כוח ואנרגיה פנימי של האדם הוא מפתח האינטראקציות עם העולם החומרי. כשאדם הודיע ​​והיי מודע לא מחפש את מי להאשים, ולא רגישים מניפולציה השפעת הסביבה וזה נותן לו את הכוח לקבל החלטות משלהם. הקיטורים פחות, פעולה יותר בכיוון הרצוי. פעולה יותר, ההסתברות שהעולם שבו אנו חיים, יהיה טוב יותר.

Snapchat: tomavelev86
Instagram: tomata_
Skype: tomata_
LinkedIn https://www.linkedin.com/in/toma-velev-38180034
Facebook:
https://www.facebook.com/tomavelev
https://www.facebook.com/tomavelevblog
https://www.facebook.com/kakvoiadesh
Twitter: @tomavelev
Google+: https://plus.google.com/u/0/+TomaVelev
מניות
הוסף תגובה