İsim :

C vitamini

Grup : Vitaminler
C vitamini bağışıklık sistemini güçlendirerek, anti-inflamatuar ve antialerjik etkiye sahip, bakteri ve virüslerden vücudu korur ve diğer vitaminlerin (vitamin A, B1, B2, B5, E vitamini) verimini arttırır güçlü bir antioksidandır. Anti-kanser özelliklere sahiptir alkolikler ve uyuşturucu bağımlıları zehirlenmeye azaltır, ve hatta yaşlanma sürecini yavaşlatır. Oksijen eksikliği onu koruyarak beyin destekler.
Ürün maddeleri saymak
M - Bütçe greyfurt
(3) C vitamini
Insan dokularının oluşumuna katkıda bulunur. Bağışıklık sistemini güçlendirmek. Yara iyileşmesi üzerine olumlu etkisi. Fiziksel aktivite ile sporcular ve insanlar için son derece yararlıdır.
Fosfor
Fosfor, kas kütlesini artırmak kalp, böbrekler ve sinir sisteminin çalışmasını desteklemek amacıyla, vücut hücre bölünmesi için gereklidir. Ayrıca yağ emiliminde rol. Keçi peyniri, yumurta sarısı, pirinç, susam, ayçiçeği, ceviz, öfkeli sazan, ton balığı İçinde bulunduğu.
Demir
Demir önemli bir bileşendir. Bu hemoglobin oluşturur ve hücrelere taşıma oksijen yardımcı olur ve böylece enerji, canlılık, büyüme ve dış organlar mücadele oluşumuna katkıda bulunur.
| (14) aspartam
Alerjik reaksiyonlara neden olabilir.
izomalt
Kanserojen.
Fruktoz-glikoz şurubu
Büyük miktarlarda tüketimi sağlık için tehlikelidir.Karaciğer enerji içine anında işlemek başarısız olur ve yağ dönüştürür. Kardiyovasküler problemler, insülin direnci ve diyabet riskini artırır.
selüloz
Bağırsak sorunları. Bebekler için yasak!
etilselülozdur
Bağırsak sorunları. Bebekler için yasak!
Glutamik asit
Bebeklerden almayın!
Monosodyum Glutamat
Bebeklerden almayın!
maltitol
Olası mide problemleri
Yapay lezzet
Bu sağlık üzerine etkileri tanımsız etti. Onu tüketmek değil tercih edilir.
Askorbik asit
Ters yan etkiler kanıt bulunamamıştır
Fosforik asit
Yan etkileri kanıt yok.
Sodyum fosfat
Vücutta kalsiyum ve fosforun normal oranını rahatsız büyük miktarlarda alındığı.
Sukroz
Yan etkileri kanıt yok.
oksijen
Yan etkileri kanıt yok.
Fanta 1.25 L
Fabrika ekmek karina
sosis \
Aladdin kahve baharat saçılma dozu , sonnentor
(8) C vitamini
Insan dokularının oluşumuna katkıda bulunur. Bağışıklık sistemini güçlendirmek. Yara iyileşmesi üzerine olumlu etkisi. Fiziksel aktivite ile sporcular ve insanlar için son derece yararlıdır.
Magnezyum
B6 Vitamini
Kardiyovasküler, sindirim, bağışıklık, kas ve sinir sistemi de dahil olmak üzere - B6 vitamini işlevine insan vücudundaki sistemlerin çoğunluğu yardımcı olur. B6 ve bazı hormonların üretimi için, uygun şekilde gelişmesi ve beyin fonksiyonu için gereklidir.
Vitamin B5
Merkezi sinir sistemi, enerji içine yağ ve şeker dönüşüm böbreküstü bezlerinin fonksiyonlarının büyüme ve gelişme katılın. Gerekli ve antikor üretiminde ve toksinlere karşı bağışıklık sistemi. Tek başına vücut sentezlenebildiğinden mümkündür.
Vitamin B3
Bu hücrelerin enerji oluşum işlemi için gereklidir.Hücreyi yardımcı olan enzimlerin bir parçası. Mide ve pankreas fonksiyonunu normalize.
B2 vitamini
Büyüme ve üreme için gerekli. Saç, tırnak ve cilt gelişimi katılmak. Görme, göz yorgunluğunu üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir, ağız boşluğunda iltihaplanma engelleyen diğer maddelerin sindirimi destekler: karbonhidratlar, yağlar ve proteinlerin.
B1 Vitamini
Büyümesini destekler. Karbonhidrat işlenmesini kolaylaştırır.Sinir sistemi, kas ve kalbin normal işleyişini sağlamak.
Kalsiyum
Kemik ve dişlerin Kurar. Diğer hayati organik fonksiyonların ilgilendim.Elemanın azlığı iskelet ve vücudun normal işleyişi için ciddi sonuçlara yol açabilir.
| (0)
Aladdin kahve baharat , sonnentor
Rivella Green Rivella Grün
Rivella Green Rivella Grün Rivella Zielony
Rivella Green Rivella Grün
201 - 209 toplam 209