nosaukums :

vitamīns c

grupa : vitamīni
vitamīns c irspēcīgs antioksidants, kas pasargā organismu no baktērijām un vīrusiem , ir anti-inflammatory un antialerģiska iedarbība , stiprināt imūnsistēmu un paaugstina efektivitāti citiem vitamīniem ( vitamīni, B1, B2 , B5 , E vitamīns), . ir anti-cancer īpašības ,
produkts Count sastāvdaļas
M - Budžets greipfrūts
(3) vitamīns c
iesaistīta veidošanos uz cilvēka audiem . uzlabot imūnsistēmas . labvēlīgā ietekme uz brūču dzīšanu . ir ļoti noderīga sportistiem un cilvēkiem ar fizisko aktivitāti .
fosfors
fosfors ir nepieciešama ķermeņa šūnu dalīšanās , lai palielinātu muskuļu masu , darba atbalstam sirds , nieres un nervu sistēmas . iesaistīts arī absorbcijas tauku . ietverto kazas sieru, olas dzeltenumu , rīsu, sezama, saulespuķu, riekstkoks ,
dzelzs
dzelzs irļoti svarīga sastāvdaļa . tas uzkrājas hemoglobīna un palīdz transporta skābekli uz šūnām un tādējādi veicina veidošanos enerģijas , vitalitāti , izaugsmi un apkarot ārējas struktūras .
| (14) aspartāms
Var izraisīt alerģiskas reakcijas .
izomaltu
kancerogēna .
Fruktozes - glikozes sīrups
Patēriņš lielos daudzumos ir bīstami veselībai .aknas nespēj apstrādāt to uzreiz uz enerģiju un pārvērš to taukos . Palielina risku sirds un asinsvadu problēmas , insulīna rezistenci un diabētu .
celuloze
Zarnu problēmas . Aizliegts zīdaiņiem !
etilceluloze
Zarnu problēmas . Aizliegts zīdaiņiem !
glutamīnskābe
Nelietojiet no mazuļiem!
mononātrija glutamāts
Nelietojiet no mazuļiem!
maltitol
Iespējamās kuņģa problēmas
Mākslīgā garša
Tā ir undefined ietekme uz veselību . Vēlams nepatērē to .
askorbīnskābe
Nav pierādījumu par nelabvēlīgu blakusparādību
fosforskābe
Nav pierādījumu par kaitīgu ietekmi .
nātrija fosfāts
Ņem lielos daudzumos traucēt normālu attiecību kalcija un fosfora organismā .
saharoze
Nav pierādījumu par kaitīgu ietekmi .
skābeklis
Nav pierādījumu par kaitīgu ietekmi .
Fanta 1.25L
fabrika maize Karina
desa \
Aladdin kafija spice izkliede deva , sonnentor
(8) vitamīns c
iesaistīta veidošanos uz cilvēka audiem . uzlabot imūnsistēmas . labvēlīgā ietekme uz brūču dzīšanu . ir ļoti noderīga sportistiem un cilvēkiem ar fizisko aktivitāti .
magnijs
B6 vitamīns
B6 vitamīns palīdz lielāko daļu sistēmu cilvēka ķermeņa, lai darbotos - tostarp sirds un asinsvadu, gremošanas, imūnsistēmas, muskuļu un nervu sistēmu. B6 ir nepieciešams pareizai attīstībai un funkciju smadzenēs, kā arī, lai ražotu dažu hormonu.
vitamīns B5
piedalās izaugsmē un attīstībā centrālās nervu sistēmas , funkcijas virsnieru dziedzeri konversijas tauku un cukura uz enerģiju . nepieciešams fortuimūnsistēma ražošanā antivielu un opozīcijā toksīniem . ir iespējams, kaorganisms
vitamīns B3
tas ir nepieciešams , lai procesu veidošanās enerģijas šūnās . daļa, fermentu , kas palīdz šūnu . normalizē funkciju kuņģa un aizkuņģa dziedzera .
Vitamīns B2
nepieciešamas izaugsmei un reproducēšanai . piedalās attīstībā matiem, nagiem un ādai . irlabvēlīga ietekme uz redzi , acu nogurumu , novērš iekaisumu mutes dobumā , atbalsta gremošanu citu vielu : ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu .
vitamīns B1
veicinaizaugsmi . veicinaogļhidrātu . apstrāde uzturnormālu darbību, nervu sistēmas , muskuļu un sirds .
kalcijs
būvē kauli un zobi . iesaistīti citās vitāli organisko funkcijām .trūkums elementa var izraisīt smagas sekas attiecībā uz skeleta un normālu darbību organismā .
| (0)
Aladdin kafija spice , sonnentor
Rivella Green Rivella Grün
Rivella Green Rivella Grün Rivella Zielony
Rivella Green Rivella Grün
201 - 209 no kopējā apjoma209