název :

vápník

skupina : minerály
El cos humà conté aproximadament 2.1 kg de calci que es troba en els ossos i dents. Una part menor es troba en estructures de fluids i cel·lulars del cos. Gran part de l'os s'actualitza constantment. Tots els dies de ells i restaurat 700-800 mil·ligrams de calci.
produkt hrabě přísady
mandle mandle
sezam sezam
špenát špenát
brokolice brokolice
petržel petržel
jablko jablko
rajče rajče
citrón citrón
čočka čočka
(13) Magnézium
Selen
Potřebné v malých množstvích v těle. Zabraňuje oxidační stres a tvorbu volných radikálů, podporuje hormonů štítné žlázy v budově.
Vitamin B6
Vitamin B6 pomáhá většinu systémů v lidském těle na funkci - včetně kardiovaskulární, trávicí, imunitní, svalové a nervové soustavy. B6 je nutné pro správný vývoj a funkci mozku, jakož i pro výrobu určitých hormonů.
vitamin B17
považován zalék na rakovinu . doporučeno profylaktické jeho pravidelné užívání v malých množstvích , stejně jako jakékoliv jiné vitamin .
fosfor
fosfor je potřeba pro dělení těla buňky , ke zvýšení svalové hmoty , podporuje činnost srdce , ledvin a nervové soustavy . také podílí na vstřebávání tuku . obsažené v kozím sýrem, žloutkem , rýže , sezam, slunečnice , ořech ,
draslík
Důležitým prvkem podílí na lidském metabolismu . se účastní v transportu kyslíku , stejně jako v separaci zbytečných látek z těla
threonin
zapojen do lidského metabolismu .
vitamín b5
se podílí na růstu a vývoji centrální nervové soustavy , funkce nadledvinek přeměně tuků a cukru do . energie nezbytné pevnostiimunitní systém v produkci protilátek a v protikladu k toxinů . je možné, žetělo
vitaminu B3
je nezbytné pro proces tvorby energie v buňkách . součástí enzymů, které pomáhají buňku . normalizovat funkci žaludku a slinivky břišní .
vitamin b2
potřebný pro růst a reprodukci . podílet se na vývoji vlasů , nehtů a kůže . mápříznivý vliv na zrak, únava očí , zabraňuje záněty v ústní dutině , podporuje trávení jiných látek : sacharidů, tuků a bílkovin .
Vitamin B1
podporujerůst . usnadňujezpracování sacharidů . udržujenormální funkci nervového systému , svalů a srdce .
vápník
staví kosti a zuby . zapojeni do dalších životně důležitých ekologických funkcí, .nedostatek tohoto prvku může vést k vážným důsledkům na skeletu a normální fungování těla .
železo
železo jezásadní složkou . buduje hemoglobinu a pomáhá přenášet kyslík do buněk , a tím přispívá k tvorbě energie , vitality , růst a boj proti externích subjektů .
| (0)
cibule
1 - 10 z celkového počtu88