to , čo jeteAvailable in Apple Store Calorie bilancie Calorie bilancie Calorie bilancieCalorie bilancie
biela ryža
Názov

biela ryža


zloženie
Kategórie výrobkov pulz ;
Produkt je vhodný pre mozog , zuby , kosti a kostnej , štítna ;
Kcal na 100 gramov Tuky v 100g Protein 100g sacharidov v 100 g Spotrebované množstvo štandardne ( g )
355.00 0.50 6.50 79.00 100.00
Vo výrobku bolo zistené:
Názov : Magnézium
Názov : selén
Potrebné v malých množstvách v tele. Zabraňuje oxidačný stres a tvorbu voľných radikálov, podporuje hormónov štítnej žľazy v budove.
Názov : Vitamín B6
Vitamín B6 pomáha väčšinu systémov v ľudskom tele na funkciu - vrátane kardiovaskulárne, tráviaci, imunitný, svalové a nervovej sústavy. B6 je nutné pre správny vývoj a funkciu mozgu, ako aj pre výrobu určitých hormónov.
Názov : Fosfor
Fosfor je potrebný pre delenie tela bunky, k zvýšeniu svalovej hmoty, podporuje činnosť srdca, obličiek a nervovej sústavy. Tiež sa podieľajú na absorpciu tuku. Obsiahnuté v kozím syrom, žĺtkom, ryža, sezam, slnečnica, orech, spupný kapry, tuniak.
Názov : draslík
Dôležitou zložkou podieľajú na ľudskom metabolizme . sa podieľa na transporte kyslíka a uvoľňovanie prebytočné látky z tela .
Názov : vitamín B3
Je nevyhnutné , aby proces tvorby energie v bunkách . je súčasťou enzýmov , ktoré pomáhajú bunky . normalizuje činnosť žalúdka a pankreasu .
Podporuje rast . uľahčuje spracovanie sacharidov . podporuje normálne fungovanie nervového systému , svalov a srdca .
Názov : železo
Železo je životne dôležitou zložkou . Stavia hemoglobínu a pomáha prenášať kyslík do buniek , a tým prispieva k tvorbe energie , vitality , rastu a boj proti externých subjektov . sa nachádza v špenát , šalát , reďkovky , fazuľa , šošovica , ryby a
Neboli nájdené žiadne nebezpečné látky