To, co jíteAvailable in Apple Store Calorie bilance Calorie bilance Calorie bilanceCalorie bilance
hnědá rýže
název

hnědá rýže


Složení
Kategorie výrobků puls ;
Produkt je vhodný pro oči , mozek , zuby, kosti a kostní , štítný;
Kcal na 100 gramů Fat ve 100 g . Protein v 100g sacharidů ve 100 g Spotřebované množství standardně ( g )
372.00 2.70 7.90 77.00 100.00
Ve výrobku bylo zjištěno :
název : Magnézium
název : Selen
Potřebné v malých množstvích v těle. Zabraňuje oxidační stres a tvorbu volných radikálů, podporuje hormonů štítné žlázy v budově.
název : Vitamin B6
Vitamin B6 pomáhá většinu systémů v lidském těle na funkci - včetně kardiovaskulární, trávicí, imunitní, svalové a nervové soustavy. B6 je nutné pro správný vývoj a funkci mozku, jakož i pro výrobu určitých hormonů.
název : fosfor
fosfor je potřeba pro dělení těla buňky , ke zvýšení svalové hmoty , podporuje činnost srdce , ledvin a nervové soustavy . také podílí na vstřebávání tuku . obsažené v kozím sýrem, žloutkem , rýže , sezam, slunečnice , ořech ,
název : draslík
Důležitým prvkem podílí na lidském metabolismu . se účastní v transportu kyslíku , stejně jako v separaci zbytečných látek z těla
název : vitamin E
podporuje dodávky kyslíku v buňkách a těla a obnovuje jejich , snižuje krevní tlak . je také užitečné pro srdeční únavy .
název : vitaminu B3
je nezbytné pro proces tvorby energie v buňkách . součástí enzymů, které pomáhají buňku . normalizovat funkci žaludku a slinivky břišní .
podporujerůst . usnadňujezpracování sacharidů . udržujenormální funkci nervového systému , svalů a srdce .
název : železo
železo jezásadní složkou . buduje hemoglobinu a pomáhá přenášet kyslík do buněk , a tím přispívá k tvorbě energie , vitality , růst a boj proti externích subjektů .
Nebyly nalezeny žádné nebezpečné složky