To, co jíteAvailable in Apple Store Calorie bilance Calorie bilance Calorie bilanceCalorie bilance
jablko
název

jablko


Složení
jablka pomoci oslabit vzhledem k velkému počtu vláken obsažených v nich . podporuječinnost žaludku a střev . nový výzkum naznačuje, že chrání proti rakovině .ar také silné antioxidanty podporuje celkovou tělo .
Produkt je Alkalický
Kategorie výrobků čerstvé ovoce ;
Produkt je vhodný pro žaludek , ledviny , Játra, zuby, kosti a kostní , svaly , oči , mozek ;
Kcal na 100 gramů Fat ve 100 g . Protein v 100g sacharidů ve 100 g Spotřebované množství standardně ( g )
52.00 0.17 0.26 13.81 150.00
Ve výrobku bylo zjištěno :
název : vitamin C
podílí na tvorbě lidských tkání . zesílení imunitního systému . příznivý účinek na hojení ran . je velmi užitečné pro sportovce a osoby s fyzickou aktivitou .
považován zalék na rakovinu . doporučeno profylaktické jeho pravidelné užívání v malých množstvích , stejně jako jakékoliv jiné vitamin .
název : draslík
Důležitým prvkem podílí na lidském metabolismu . se účastní v transportu kyslíku , stejně jako v separaci zbytečných látek z těla
název : vitamin E
podporuje dodávky kyslíku v buňkách a těla a obnovuje jejich , snižuje krevní tlak . je také užitečné pro srdeční únavy .
potřebný pro růst a reprodukci . podílet se na vývoji vlasů , nehtů a kůže . mápříznivý vliv na zrak, únava očí , zabraňuje záněty v ústní dutině , podporuje trávení jiných látek : sacharidů, tuků a bílkovin .
podporujerůst . usnadňujezpracování sacharidů . udržujenormální funkci nervového systému , svalů a srdce .
název : vápník
staví kosti a zuby . zapojeni do dalších životně důležitých ekologických funkcí, .nedostatek tohoto prvku může vést k vážným důsledkům na skeletu a normální fungování těla .
Nebyly nalezeny žádné nebezpečné složky