ledviny
název :

ledviny

ledviny anatomický orgán v lidském těle odpovědný za procheistva a filtruje krev a toxické látky v moči .

Zdravé jídlo

produkt Počet potravin
zelí zelí
jablko jablko
zelená cibule zelená cibule
dýně dýně
(0) | (0)
vodní meloun vodní meloun
jablka jablka
česnek
česnek
(10) vitamin C
podílí na tvorbě lidských tkání . zesílení imunitního systému . příznivý účinek na hojení ran . je velmi užitečné pro sportovce a osoby s fyzickou aktivitou .
Miláček
Se podílí na rozvoji červených krvinek a nervový systém, pomáhá k výrobě energie v buňkách. Zlepšuje vstřebávání železa z těla. Pravidelná konzumace zabraňuje onemocnění kardiovaskulárního systému
Selen
Potřebné v malých množstvích v těle. Zabraňuje oxidační stres a tvorbu volných radikálů, podporuje hormonů štítné žlázy v budově.
Vitamin B6
Vitamin B6 pomáhá většinu systémů v lidském těle na funkci - včetně kardiovaskulární, trávicí, imunitní, svalové a nervové soustavy. B6 je nutné pro správný vývoj a funkci mozku, jakož i pro výrobu určitých hormonů.
fosfor
fosfor je potřeba pro dělení těla buňky , ke zvýšení svalové hmoty , podporuje činnost srdce , ledvin a nervové soustavy . také podílí na vstřebávání tuku . obsažené v kozím sýrem, žloutkem , rýže , sezam, slunečnice , ořech ,
vitamin b2
potřebný pro růst a reprodukci . podílet se na vývoji vlasů , nehtů a kůže . mápříznivý vliv na zrak, únava očí , zabraňuje záněty v ústní dutině , podporuje trávení jiných látek : sacharidů, tuků a bílkovin .
Vitamin B1
podporujerůst . usnadňujezpracování sacharidů . udržujenormální funkci nervového systému , svalů a srdce .
vitamin
vitaminmá mnoho funkcí : je důležitý pro růst a vývoj, udržování imunitního systému a dobrý výhled .
vápník
staví kosti a zuby . zapojeni do dalších životně důležitých ekologických funkcí, .nedostatek tohoto prvku může vést k vážným důsledkům na skeletu a normální fungování těla .
železo
železo jezásadní složkou . buduje hemoglobinu a pomáhá přenášet kyslík do buněk , a tím přispívá k tvorbě energie , vitality , růst a boj proti externích subjektů .
| (0)

Živiny

Živiny Počet potravin
vitamin 46

Složení

Složení Počet potravin
ECE žluť , žlutá ½ Příčiny : rakovina 304
oxid siřičitý 741
Hydrogensiřičitan sodný 10
metadisiřičitanu draselného 82
octan draselný 62
vápníku askorbát 4
mannitol 402
Polyglycerol polyricinoleat 1329
sukralózy 515
xylitol 593
oxiduje škrob 10