Tas ir ne tikai ēšanas

Jau kādu laiku man ir samazinājuši uzmanību es tērēt par pārtiku. Es nerunāju, cik slikti ir ķīmiskās sastāvdaļas, ne cik lietderīga ir dabiski. Tas nenozīmē, ka es ņemšu pārtraukt darīt to. Tas nenozīmē, ka es uzskatu, ka kaitīgs - noderīgs ne izdevīgi - kaitīgs, tas nenozīmē, ka man nav skopoties tiem un uzsvērt citiem. Ēdiens pats par sevi nav vienīgais faktors cilvēka veselībai. Ja persona vēlas izglītot - viņš atradīs veidu, kā saprast, kas ir izdevīgi un kas ir kaitīgs. Un ko tas par to?

Malā zīdaiņi un mazi bērni, kuri ir spiesti ēst to, ko viņi ir dota, lai cilvēki, kas apzinās vecumā, pārtika nenonāk mutē vien, ne ar spēku. Ikvienam izvēlas ko ēst. Tie, kas ir ieinteresēti un ir izskatījusi pieejamo informāciju par sastāvdaļām padara apzinātu izvēli. Tas ir bezjēdzīgi, lai izskaidrotu to, kas ir izdevīgs un kas ir kaitīgs cilvēkiem, kas nedomā, un nav jārūpējas ļoti daudz, ko viņi iegulda viņu mutēm. Tie būs izgudrot attaisnojumu - es esmu stresa, es esmu darba, man ir slimība, man ir eksāmeni, mans partneris ir vainīgs, valsts ir vainīgs, un tā tālāk. Izskaidrot šiem cilvēkiem neatkarīgi, tas ir kā kaujas vējdzirnavām. Ikvienam ir tiesības uz savu patiesību. Katrs saņems sekas savu izvēli dzīvē. Kad students ir gatavs, skolotājs nāks. Kad cilvēks ir gatavs mainīties, viņš tiksies pareizos cilvēkus izglītot viņu.

Fiziskā veselība ietekmē fizisko enerģiju, kas ņem veidā pārtikas, bet tas nav vienīgais faktors. Vēl viens būtisks faktors fizisko veselību, ir garīgā un emocionālā iekšējo stāvokli. Man personīgi tas ir daļa no iemesla, kādēļ kāds, kurš ēd neveselīgi, dzīvo ilgāk nekā kāds, kurš ēd veselīgi.

Cilvēces vēsturē ir bijuši un ir reizes, piemēram, otrajā pasaules karā, kad cilvēki varēja izdzīvot nometnēm necilvēcīgos apstākļos. Viņi ir saņēmuši pārtiku klaipu maizes un ūdeņains zupa vienreiz dienā un ir darīts smago fizisko darbu pastāvīgi emocionālo un fizisko stresu un uzmākšanos. Viņi bija pazudis ļoti nepieciešamo vitamīnus, minerālvielas un aminoskābes, un ir ziņkārīgs, kā viņi izdzīvoja. Visi saņēma tās pašas kalsns porcijas. Neviens ir tiesības rēkt - nekādu gaļu uz šķīvja. Tur bija kaut kas cits, kas deva viņiem vēlmi dzīvot, un tas bija viņu iekšējais spēks.

Populārajā kultūrā rietumos, cilvēki nav runāt daudz par iekšējo enerģijas cilvēka, jo tas ir nemateriāls, neizmērojamas, nesaprotams un abstrakts. Tomēr East lielā mērā paļaujas uz to. Āzijas valstis ir radījuši kombināciju fiziskās un garīgās metodes, lai sasniegtu garīgu apgaismību un izpratni par iekšējo pasauli. Tie ir meditācija, jogas prakse, piemēram, Tai Chi, Faluņgun un citi. Ir baumas par personām, kas ir daļēji vai pilnīgi pamesti pārtikas uzņemšanu un joprojām ir dzīvs un vesels. Rietumu kultūrā ir piemēri, cilvēki, kuri ir sasnieguši apgaismību bez Austrumu ietekmēm, bet šķiet, ka šie cilvēki ir ļoti reti. Tas ir grūti vidusmēra cilvēks, lai tiktu galā ar negatīvo ietekmi viņa ego. Man personīgi bija iet cauri zināmu iekšējo ciešanu un ieguva zināšanas par šo jomu nav viens vai divi cilvēki. Es iemācījos paskatīties uz sevi no vismaz mazliet puses, kas nekādā veidā dod man priekšrocības pār citiem. Visi mācās, bet dzīvs, un, kad persona saņem ļoti nopietns - tas nozīmē, nozīmē, ka neglīts daļa no viņa ego ir nozvejotas viņam slazdā.

Iekšējais spēks un enerģija personas ir galvenais tās mijiedarbību ar materiālo pasauli. Ja persona ir informēts un apzinās hi nemeklē kādu vainot, ne arī ir uzņēmīgi pret manipulācijām un ietekmi uz vidi, un kas dod viņam tiesības izdarīt savu izvēli. Jo mazāk whining, jo rīcība vēlamajā virzienā. Jo vairāk rīcība, varbūtība, ka pasaule, kurā mēs dzīvojam, kļūs labāk.

Snapchat: tomavelev86
Instagram: tomata_
Skype: tomata_
LinkedIn https://www.linkedin.com/in/toma-velev-38180034
Facebook:
https://www.facebook.com/tomavelev
https://www.facebook.com/tomavelevblog
https://www.facebook.com/kakvoiadesh
Twitter: @tomavelev
Google+: https://plus.google.com/u/0/+TomaVelev
Akcija
Pievienot komentāru