Piecas lietas, kas notiks, ja jūs pārtraucat cukurs

Cukurs tādā vai citādā veidā ir atrodams daudzos pārtikas produktos, tajā skaitā dabas, neapstrādātas cilvēku. Šie 5 ietekme uz apstrādātiem pārtikas cilvēks, jo daba ir apvienojis cukura augļi un dārzeņi ar citām vielām un sastāvdaļām, kas līdz minimumam samazina uzpūsts iedarbība uz organismu.

Atgūs enerģiju.

Ironiski, tas ir fakts. Enerģijas dzērieni sniedz enerģiju, bet arī ņemt to prom. Cukura līmenis asinīs lec un krīt, izraisot par mundrums un augstas enerģijas mirkļus un brīžus nogurumu un miegainību, kas bieži izraisa jums veikt vairāk par "atmodas" pārtiku. Nav nejauši cukurs bieži salīdzina ar narkotikām.

Jūsu svars normalizējas.

Augļu un dārzeņu, kas satur cukuru, ir daudz vitamīnu un minerālvielu. Un ko rada cilvēks ir augsts tauku un ogļhidrātu, un duci sastāvdaļām, ka jūsu organisms būs papildus cīnīties.

Pārtrauks vēlaties vairāk cukura.

Noņemot jūsu uzmanību no cukura pamazām sāk vēlme mazāk saldumus. Ko es jūtos no personīgās pieredzes - pēc brītiņa, kad jums ir izgājušas cauri periodos samazinātu patēriņu saldumu, garšas kārpiņām pārmaiņas. Jūs sākat sajust patieso garšu lietām. Kuņģi jutīsies un stāsta jums būtību pārtiku. Tu jutīsies lieliski, ja jūs ēst augļus un dārzeņus, kas satur cukuru, un jūs sajutīsiet nelielu diskomfortu, kad patērē mākslīgas pārtikas produktus. Nav labāka padomnieks par savu ķermeni.

Gremošanas trakta strādās efektīvāk

Kad dominējošais ēdiens esat lietojis, ir viens, ka ir jārīkojas ātri un viegli ar kuņģi, tas jutīsies mazliet, bet ne tādā nozīmē, ka tā ir tukša, bet tādā nozīmē, ka jūs jūtaties veselīgi. Enerģija, kas iet pārstrādei būs pieejami muskuļiem un smadzenēm, un lai jūs varētu būt efektīvāka.

Jūsu āda izskatīsies veselīgāka

Vai jūs zināt, kāpēc jums ir ādas problēmas, un jums ir nepieciešams piemērot neskaitāmas krēmi, eļļas un potions par to, kas, savukārt, var būt papildu blakusparādība. Iespējamais iemesls ir tas, ka jūs patērēt. Man ir paziņas, kuri tika izdziedināti, proti, mainot diētu. Nākotnē, es varu dalīties par tiem.

Avots : http://educateinspirechange.org/health/5-things-happen-quit-sugar-life/
Akcija
Pievienot komentāru