Noslēpums labu veselību

Noslēpums labu veselību netiks izmaksas jums daudz naudas, un, protams, ne es pārdot to. Tas ir vienkārši un samērā pieejamu, bet ir ārpus komforta zonas. Tas ir profilakse.

Ja jūs, skatoties TV, jūs redzēja, ka viss ir tableti. Tikai to, ka tabletes ir abpusēji griezīgs zobens. Pēdējo reizi, kad mans blakus iet pie ārsta, jo problēmas muskuļu un skeleta sistēmas, es dzirdēju jautājumu - kā ir jūsu kuņģī? Viens nav jādomā par juteklība kuņģa ja rodas nopietnas problēmas tajā. Tādējādi, lielāko daļu laika treading ar jebkuru junk aizpildīt mūsu slāpes garšu. Ar slikti ir treading tālāk un zāles. Es ieteiktu estētisko un dabas resursu izmantošana.

Snacking jums citroni kā daļa no ēšanas vai kā sula, ingvers, ķiploki? Ir skābu garšu un tāpēc jāizvairās, izņemot ... Izņemot gadījumus, kad viens ir slims. Es domāju, ka vismaz vismaz 5 gadījumos manā pagātnē, radiem un paziņām, kuri ir sākuši ēst citronus drudža laikā. Kāpēc ne veikt šo labu devu C vitamīna, bet mēs esam veseli?

Vai zinājāt, ka vēzis ir ārstējama, ja tā tiek atklāta agrīnā stadijā. Kad jūs attīstīt un izplatīties visā organismā, pat labākais ārstiem, burvji un Pareģi nevarēja palīdzēt. Lai attīstītu šo slimību ir nepieciešams ilgs laiks, lai staigāt nepareizu ceļu - domās, uzturā, dzīvesveidu. Ja jūs iet reizi gadā pie ārsta, lai uzraudzītu savu veselību, jūs varat nozvejas daudzas slimības - ne tikai vēzis - agrīnā stadijā. Kur publiskošana laika slimība varēs mainīt savu virzienu un pacelšanās no ceļa, kas ved uz priekšlaicīgu nedabisks beigām.

Vai jums iet pārbaudīt zobus? Bulgārijā, valsts ņēma divus zīmogus gadā. Kas ir tik bail no zobārsta? Ja viss ir labi, jums iet pārskatīšanu un nebūs izjust sāpes. Ja Jums ir problēma - jūs cieš mazliet, bet jūs atstās ar veseliem zobiem un nāks bez maksas. Vēl viena iespēja ir būt kluss un iet pie zobārsta ciktāl ievainots. Tad visticamāk, ka problēma ir kļuvusi lielāka un var pat glābt zobu. Tātad tas būs ievainots jums, un, visticamāk, izmaksās jums vairāk naudas nekā cena zīmogu.

Pieņemt jebkādu pilnīgi balts vai pilnīgi melns - ir kā ievietojot rāmjus, ievietojot robežas. Tā būs garām iespēju gūt labumu no kaut ko, kas jums ir piekļuve.

Akcija
Pievienot komentāru